Yeni dizi ‘Arak’ tanıtımı ile dikkat çekti! Arak’ın konusu ne, oyuncuları kimler? Arak ne zaman yayınlanacak?

Bu sene her seneden farklı olarak eylül ayından sonra da yayına girmeye devam eden yeni televizyon dizileri, izleyiciler tarafından yakından takip edilmeye devam ediliyor. Normal şartlarda her sezon mevcut diziler ile birlikte yayın hayatlarına başlayan yeni diziler, bu sezon farklı zaman dilimlerinde izleyicilerin karşılarına çıkarak birçok kişiyi hem heyecanlandırdı hem de şaşırttı. Bu kapsamda milyonların geri sayıma devam ettiği yeni dizi projelerinden biri de ‘Arak’ olarak kayda geçti.

Geçtiğimiz haftalarda kadrosu ile gündeme gelen ve uzun süredir ekranlarda olmayan oyuncuların geri dönmesine aracılık edeceği görülen Arak, izleyicileri oldukça heyecanlandırmıştı. Dizinin konusu ve yayın tarihi oldukça merak edilirken yapımdan yeni bir haber geldi. İlk tanıtımı izleyicinin beğenisine sunulan yeni dizi, gündeme bomba gibi düştü. İşte yeni dizi Arak’a ilişkin son gelişmeler…

ARAK’IN İLK FRAGMANI YAYINLANDI

Show TV’nin yeni dizisi Arak, ilk fragmanı ile gündeme geldi. İlker Kaleli ve Öykü Karayel’in başrollerini paylaştıkları yeni dizi, hareketli sahneleri ile izleyicileri şimdiden heyecanlandırdı. İki başrolün de uzun süredir ekranlarda olmaması, yeni dizinin içeriğinin çok daha fazla merak edilmesine aracılık etti. Ancak dizinin ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı ile ilgili net bir bilgi verilmedi.

YENİ DİZİ ARAK’IN KONUSU VE OYUNCU KADROSU

Yapımcılığını Most Production’ın üstlendiği Arak’ın yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar oturuyor. Dizinin senaryosu ise Can Oğuz ve Aslı Gönülay tarafından kaleme alınıyor. 1998 yılında ekonomi profesörlüğü yapan Rafun Çınar’ın eşi Elif Çınar bir bıçaklanma olayı ile gündeme gelir. Bu iki ailenin hayatı, o geceden itibaren tahmin edilemeyecek derecede değişir. Zeynep Çınar annesini, Akay Talan ise babasını kaybeder. Bir gecede hayatı alt üst olan Talan, ‘Kara’ ismi ile kendisi gibi kimsesiz kalan çocuklar için mücadeleye başlar. Çınar ise yurt dışı eğitimini tamamlayarak İstanbul’a geri döner.

Arak’ın oyuncu kadrosunda yer alan isimler şu şekilde:

– İlker Kaleli, Öykü Karayel, Tülin Özen, Kerem Arslanoğlu, Yıldıray Şahinler, Mehmet Özgür, Görkem Kasal, Cem Zeynel Kılıç, Demircan Kaçel, Furkan Kalabalık, Bedir Bedir, Bennu Yıldırımlar, Ilgaz Kaya, Beril Kolcu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*