Ana Sayfa Ekonomi, Kripto Para 15 Mart 2022 46 Görüntüleme

Ünlü CEO: Bitcoin ve ETH Haziran-Temmuz’da Bu Seviyelerde!

Abra’nın CEO’su, Ethereum fiyatının 40.000 dolara u

Abra’nın CEO’su, Ethereum fiyatının 40.000 dolara ulaşabileceğini tahmin etti. Ethereum mevzusunda Bitcoin (BTC)’den daha iyimser. Yönetici, bu açıdan, ETH’nin kullanım durumlarının bolluğuna işaret etti. Ek olarak, iki kripto paranın da yazları hangi seviyelerde olabileceğini deklare etti. İşte detaylar…

Abra CEO’su Ethereum mevzusunda oldukça iyimser

Kripto tecim platformu Abra’nın CEO’su Bill Barhydt, CNBC ile yapmış olduğu röportajda Ethereum hakkında niçin Bitcoin’den daha çok yükselişe geçmiş olduğu, şu demek oluyor ki “bullish” olduu mevzusundaki düşüncelerini paylaştı. Ek olarak, Ethereum’un (ETH) fiyatının, kripto para biriminin mevcut fiyatından mühim bir artış yaşayarak 40.000 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor. Barhydt, önder altcoin mevzusunda, bilhassa merkeziyetsiz finans (DeFi) ve non fungible token’lar (NFT) alanına dikkat çekiyor ve aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Ethereum’un ağ tesiri, dünyanın bilgisayarları olabileceği fikrine dayanıyor. Stablecoin’ler, NFT’ler, DeFi… ve şimdi de oyun için kullanılıyor.

CEO, “staking”in gelmesiyle beraber “Ethereum tutmaya çalışan büyük bir insan akını” olacağını umuyor. Ethereum’un ağ etkilerini Bitcoin ile karşılaştırdı ve “Kısa vadede Ethereum için ağ tesirleri, hemen hemen ortaya çıkmaya süregelen kullanım durumları sebebiyle benim için daha çok yükseliş gösteriyor,” ifadelerini kullandı. “Gas ücretleri ve işlem ücretleri düşerse, dikkat edin, şu sebeple bu ağ etkilerinin tüm engelleri ortadan kalkacak,” diye ekledi.

Bitcoin ve Ethereum tahminleri ne yönde?

Yönetici, “Haziran yada Temmuz ayındaki [ETH 2.0 yükseltmesinin] gerçekleşmesinden sonrasında – ne süre olursa olsun, proof-of-stake’e geçiş – bu haberin arkasından satış yapabilecekler olabilir,” diyerek yatırımcıları uyardı. Gene de Barhydt, “potansiyel olarak 30.000 – 40.000 dolarlık Ethereum” görülebileceğinden bahsetti. Kripto paranın “deflasyonist ve kullanım durumu açısından varlıklı” bulunduğunu ima etti.

Abra CEO’su, ETH’deki 30.000-40.000 dolarlık tahmininin arkasından Bitcoin’de uzun solukta 250.000 doların görülebileceğine inandığını aktardı. Yazım esnasında Bitcoin yüzde 0.4’lük bir artış ile 39.086 dolardan, Ethereum ise yüzde 0.3’lük bir yükseliş ile 2.592 dolardan el değiştiriyor.

teknoloji haberleri haberler haberler
Tema Tasarım | Osgaka.com