Ana Sayfa Gündem 12 Nisan 2022 18 Görüntüleme

Ümraniye’de 21 yaşındaki genç, işe giderken kalbinden bıçaklandı

Kapalı Çarşı’daki kuyumcuda çalışan 21 yaşındaki Batuhan Kurt, işe gitmek üzere meskenden çıktı.

Geçen cumartesi saat 08.00 sıralarında Ümraniye’de yürüyen Kurt, yanından geçen kimliği bilinmeyen bir kişinin bıçaklı saldırısına uğradı.

Kalbinden yaralanan Batuhan Kurt, düştüğü yerden kalkarak koşmaya başladı.

KURTARILAMADI

Kuşkulu ise olay yerinden kaçtı. Panikle koşan genç, annesini arayarak yardım istedi. Etraftakilerin ihbarı üzerine gelen sıhhat takımlarınca Ümraniye Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Batuhan Kurt, yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı. Polis takımları şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

“ANNE BEN BIÇAKLANDIM AMBULANSA HABER VERİN’ DİYOR”

Batuhan Kurt’un ağabeyi Oğuz Kurt, “Dün sabah saatlerinde kardeşim konuttan çıkıyor işe gitmek için. Telefonla uğraşırken bıçaklanıyor. Kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından iki defa bıçak darbesi alıyor. Hastaneye kaldırılıyor, hayatını orada kaybetti. Olay olduktan sonra annemi arıyor. ‘Anne ben bıçaklandım, ambulansa haber verin’ diyor. Annem, ‘Neredesin annem’ dediğinde, ‘Anne ben sokaktayım’ diyor. Kendisi çok pak düzgün bir insandı. 21 yaşındaydı kardeşim. Kimseyle hasımlığı olmayan, mahallede eş dost tarafından çok sevilen bir çocuktu. Hatalıların bir an evvel bulunmasını istiyoruz. Emniyet güçlerinden yardım istiyoruz” dedi.

CİNAYET KAMERADA

Cinayet anı güvenlik kamerasına yansıdı. Manzaralarda, yolda yürüyen şüphelinin karşısına çıkan Batuhan Kurt’u bıçaklayarak uzaklaştığı, yere düşen Kurt’un ağaya kalkarak yürüdüğü görülüyor.

teknoloji haberleri haberler haberler
Tema Tasarım | Osgaka.com