Serbay Yağız: Yeni ve tertemiz bir başlangıç yapacağız

Sözlerine veda eden eski teknik adam Cevdet Nail Sancaklı’ya teşekkür ederek başlayan Serbay şu şekilde konuştu: Öncelikle Cevdet hocamıza teşekkür ediyoruz. Geçen sezon göreve geldiği ikinci yarı itibariyle bizlere çok şey kattı. Biz de böyle olmasını istemezdik ancak futbolun içinde böyle değişiklikler oluyor. Yarın biz de gideceğiz, başkaları gelecek. Yeni hocamıza da hoş geldin diyoruz. İnşallah birlik beraberlik ile şampiyonluğa ulaşırız.

“SON 3 HAFTADA İSTENEN OYUN YOKTU”

Birbirimize şampiyon olmak için söz verdik. Ancak gelinen noktada yarıştan biraz uzaklaştık. Bir an önce takımı yukarıya çekmemiz lazım. Son 3 haftadaki puan kayıpları, istenen oyunun olmaması, sakat futbolcularımızın bulunması gibi etkenler bizi istemediğimiz noktaya getirdi. Şimdi önümüze bakacağız ve kayıpsız yolumuza devam edeceğiz. Babaeski maçı ile inşallah yeni ve tertemiz bir başlangıç yapacağız.

“10 PUAN KAPANABİLİR BİR FARK”

Geçen sezon da söylemiştim. Şimdi de söylüyorum. 10 puanlık fark çok önemli bir fark değil. Bu kapanabilir bir fark ve daha sezonun ilk yarısının sona ermesine 7-8 maç daha var. Arkadaşlarım sağ olsunlar bunun bilincindeler. Bu hafta diriliş maçımıza çıkacağız. Benim de küçük bir sakatlığım vardı. Fikstür sıkışık olduğu için 3 maç kaçırmak zorunda kaldım. Takımla antrenmanlara başladım. Hocam şans verdiğinde sahadaki yerimi alabilirim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*