Redmi K70 ya da POCO F6’yı Merak Edenler, İşte Telefon

Xiaomi alt markası Redmi‘nin kasım ayı sonuna kadar K70 serisi akıllı telefonlarını duyurması bekleniyor. Serinin birden fazla modelden oluşacağı gelen bilgiler arasında. Söz konusu modellerin Redmi K70, K70 Pro ve K70e olması muhtemel. Duyuru tarihi yaklaşırken, K70 modelinin bir render görüntüsü sızdırıldı. Böylelikle yeni yılda ülkemizde POCO F6 ismiyle satışa sunulacak telefona ilk bakışı atıyoruz.

Redmi K70’in sızdırılan render’ı X kullanıcısı ( @zionsanvin ) tarafından paylaşıldı . Cihazı Beyaz renk seçeneğiyle ortaya çıkıyor. Oldukça ince ekran çerçevelerine sahip olduğu görülen telefonda ön kamera merkeze konumlandırılmış durumda.

Redmi K70 Serisi Özellikleri

Kutu şeklinde bir görünüme sahip olacak telefonun arkasında hafif çıkıntılı ve dikdörtgen şeklinde bir kamera modülü mevcut. Burada üç sensör ve LED yer alıyor. Dikdörtgen kamera adası POCO’nun geleneksel tasarımını yansıtıyor diyebiliriz. Güç ve ses seviyesi tuşları cihazın sağ tarafında bulunur.

Geçmiş raporlara göre K70 ve K70 Pro, sırasıyla Snapdragon 8 Gen 2 ve Gen 3 işlemcilerden güç alacak. Her iki telefonun da dayanıklılık noktasında metalik bir orta çerçeveye sahip olacak. K70 ve K70 Pro, 120W hızlı şarj desteğine sahip 5.000 ve 5.120mAh pil birimleriyle desteklenecek. Ek olarak telefonlar Android 14 tabanlı HyperOS kullanıcı arayüzü ile çıkış yapacak.

Son olarak 2024 yılı ile birlikte K70’in POCO F6, K70 Pro’nun ise POCO F6 Pro ismiyle çıkış yapacağını belirtelim.Teknoloji Haberleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*