Lütfü Türkkan bu sözleri kime söyledi?

İyi Parti Kocaeli Millpetvekili Lütfü Türkkan, sosyal medya hesabından son derece dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Son dönemde İyi Parti İl Başkanı Nusret Acur ile Körfez ilçesindeki belediye başkan adayı ve ‘dokunulmazlık’ konuları nedeniyle karşı karşıya Lütfü Türkkan, Körfez adayının kesinleştiğinin iddia edildiği gün son derece göndermeli bir paylaşımda bulundu.

ADAYLAR BELLİ OLDU

İddiaya göre İyi Parti’nin Körfez Belediye Başkan adayı Azmi Cihat Hatipoğlu olarak belirlendi. Bu açıklamanın Çarşamba günü gerçekleştirilecek grup toplantısında Genel Başkan Meral Akşener tarafından yapılacağı ifade edildi. Ayrıca Akşener yarın, Emin Yılmaz’ı da İyi Parti’nin Dilovası Belediye Başkan adayı olarak açıklanacak.

BAŞIMIZA TAÇ YAPTIK

İyi Parti Körfez Belediye Başkan adaylığı için İbrahim Ömer Toyran’ı desteklediği bilinen Lütfü Türkkan’ın, Körfez adayının belli olduğu iddia edildiği gün yaptığı paylaşım hayli dikkat çekti. Türkkan sosyal medya hesabından, “Nerede hata yaptık biliyor musunuz? Kaldırıma taş olamayacak insanları başımıza taç yaptık, orada kaybettik” ifadelerini kullandı. Türkkan’ın bu sözleri bazı partililer tarafından, İl Başkanı Nusret Acur’u hedef alarak söylediği dillendirildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*