Kızılcık Şerbeti 39. bölüm nefes kesti! Kıvılcım ve Ömer boşandı mı?

Son dönemin en sevilen televizyon dizilerinden Kızılcık Şerbeti büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Hem oyuncu kadrosu hem de sürükleyici konusuyla beğeni toplayan dizide bir bölüm daha geride kaldı. 17 Kasım Cuma günü Kızılcık Şerbeti’nin 39. bölümü ekranlara geldi.

Kızılcık Şerbeti dizisinin son bölümünde yine nefesler tutuldu. Seyir keyfi bakımından heyecanın doruğa çıktığı bölümü kaçıranlar olayları merak ediyor. Peki, Kızılcık Şerbeti son bölümde neler oldu? Kızılcık Şerbeti 39. bölüm özeti haberimizde.

KIZILCIK ŞERBETİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yayın hayatına başladığı günden beri büyük bir ilgiyle takip edilen Kızılcık Şerbeti her Cuma akşamı seyirci ile buluşuyor. Kısa sürede geniş bir izleyici kitlesine ulaşan yapımın her bölümü sürükleyici konusuyla gündeme geliyor. Kızılcık Şerbeti’nin 39. bölümünü kaçıranlar senaryoda neler yaşandığını merak ediyor.

17 Kasım Cuma akşamı yayınlanan Kızılcık Şerbeti’nin 39. bölümünde Nilay’ın doğum yapıp yapmadığı merak konusu oldu. Nilay hastalandığını düşündü ancak doktora gittiğinde doğum sürecinin başladığını öğrendi. Doğa ile birlikte hastaneye giden Nilay doktorla konuştu ve bebeğinin ters dönmesiyle büyük şaşkınlık yaşadı. Ancak Küçük Abdullah’ın sağlıklı doğumuyla herkes çok mutlu oldu.

ÖMER VE KIVILCIM BOŞANDI MI?

Kızılcık Şerbeti’nin 39. bölümünde en çok merak edilen konulardan biri Ömer ve Kıvılcım’ın evli kalmaya devam edip etmeyecekleriydi. Her bölümüyle milyonları ekran başına toplayan Kızılcık Şerbeti yine izleyicisini ters köşe yapmayı bildi. İzlenme rekorları kıran Kızılcık Şerbeti dizisinin son bölümünde Ömer ve Kıvılcım resmi olarak boşandı. Bu gelişme dizinin seyircisinden büyük tepki çekti ve sosyal medyada en çok tartışılan konulardan biri oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*