Ana Sayfa Gündem 5 Haziran 2022 18 Görüntüleme

Kağıthane’de taksiciyle yolcuların tartışması kamerada

İstanbul’un Kağıthane ilçesi Sultan Selim Mahallesi’nde sahip olduğu iş yerinden çıkan Aysun A. isimli bayan, yeğeni Büşra B. ile birlikte taksiye bindi.

Aysun A., taksi sürücüsüne Seyrantepe’de ineceğini yeğeninin ise Sanayi Mahallesi’nde ineceğini söyledi.

TRAFİĞİ MAZERET EDİP, BAYANLARIN İNMESİNİ İSTEDİ

Seyahat başladıktan sonra teze nazaran taksi sürücüsü, trafiğin ağır olduğunu mazeret ederek Büşra B.’yi gitmek istediği yere götüremeyeceğini ve inmesini söyledi. Bunun üzerine Aysun A. ve Büşra B. taksici ile tartışmaya başladı.

“SABAHA KADAR SENİ Mİ GEZDİRECEĞİM”

Taksi sürücüsü Aysun A.’ya, “Beğenmiyorsan inersin, para da vermezsin. Sabaha kadar seni mi gezdireceğim? Mazot olmuş 30 lira. Seyrantepe’ye gideceğim, alternatif yol var. 2 dakika yürüsen ne olacak? 20 lira vereceksiniz, esir alıyorsunuz insanları” diyerek reaksiyon gösterirken, Aysun A. ve yeğeni Büşra B. ise taksiden inmek istemediğini belirtti.

Bunun üzerine taksi sürücüsü Büşra B.’yi gitmek istediği adrese götürdü. Büşra B. indikten sonra taksi sürücüsü, Aysun A. isimli bayanı Seyrantepe’ye götürmek için ilerlemeye devam etti.


BAYANI YOLUN YARISINDA ARACINDAN ATTI

O esnada Aysun A. ile taksi sürücüsü ortasında yol boyunca tartışma devam etti. Tartışmanın büyümesi üzerine taksi sürücüsü, yolun yarısında durup bayanı zorla araçtan indirdi.

Bayana hakaret ettiği de tez edilen taksi sürücüsü, Aysun A. isimli bayanın eşyalarını da taksiden dışarıya attı. Olayın akabinde bayan polis gruplarına arayarak ihbarda bulundu.

TAKSİCİ GÖZALTINDA

İhbar üzerine olay yerine gelen Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Gruplar Amirliği vazifelileri, taksiciyi gözaltına aldı. Emniyette süreçleri tamamlanan taksici, savcılık talimatıyla hür bırakıldı.

teknoloji haberleri haberler haberler
Tema Tasarım | Osgaka.com