Ana Sayfa Spor 11 Nisan 2022 15 Görüntüleme

İsmail Kartal: Allah kalbimi biliyor

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi İsmail Kartal, Konyaspor müsabakasının akabinde açıklamalarda bulundu.

Galibiyetle ilgili konuşan İsmail Kartal “Konyaspor’u çok yeterli tahlil etik. Zati geçen sene çalıştığım ekip, oyuncuların birçoklarını biliyordum. Allah kalbimi biliyor, puan kaybedeceğimizi hiç düşünmedim. Soyunma odasında ‘Biz düzgün kadroyuz, tempoyu arttıralım’ dedim. Maçı çevirebileceğimizi anlattım. Bu taraftar bizi destekliyor. Onları memnun edebildiysek, biz daha keyifli oluruz. Onlar için varız. Konyaspor üzere gruba karşı çok yeterli oynadık. Fenerbahçe ruhunu ve karakterini gösterdik. Oyuncularımı tebrik ederim. Süper taraftarına armağan olsun. Abdulkerim Bardakçı’ya da geçmiş olsun.” dedi.


“KENARDA OYUNU YAŞIYORUZ”

Kim Min-Jae bir durumda ileri çıkarken, kenarda oyuncusuyla birlikte koşması hakkında konuşan İsmail Kartal “Kim Min-Jae ileri çıkarken, ona takviye vermek için onunla koştum. Kenarda oyunu yaşıyoruz, o yüzden bu türlü bir şey oldu.” açıklamasını yaptı.

“ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

Amaçlarıyla ilgili açıklama yapan sarı-lacivertli teknik adam “Üç gün ekibe müsaade verdim, bunu hak ettiler. Ulusal ekiplere gitmeyenler devam edeceğiz. Çalışmalarımızı sürdüreceğiz ve ligi en üst sırada bitirmek için elimizden geleni yapacağız.” tabirlerini kullandı.

teknoloji haberleri haberler haberler
Tema Tasarım | Osgaka.com