Ana Sayfa Magazin 19 Nisan 2022 19 Görüntüleme

Irmak Ünal: Sınırlarımı zorladım

2 yıl evvel radikal bir kararla çocukları Kayla ve Vadi ile Endonezya’nın Bali adasına yerleşen oyuncu Irmak Ünal, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye devam ediyor.

En son spor yaparken fotoğrafını yayınlayan Ünal, altına şu notu düştü:

“ÇOK ELEŞTİRİLDİM”

“Ben kendi sonlarımı zorladım bugün… çok ta uygun geldi. Hayatta yapamam dediğim şeyleri yapıyorum. Daima yaptım… söylüyorum ya, insanlık için küçük lakin benim için büyük gelişimler. “Hadi be”… demeden evvel hoş düşün…. Sen bugün kendi hudutlarını zorlamak için ne yaptın? Yıllarca çok eleştirildim, spor görüntülerimi paylaştığım için…. Kimse paylaşmazken ben paylaşıyordum. “Kendini mi gösteriyorsun” dediler…. “Vücudunu mu gösteriyorsun?” dediler….. “sen nesin ki… senden daha güzel bir sürü insan var” dediler…. Lakin “iyi ki paylaşıyorsun zira ilham oldu” diyen çok kişi oldu. Ve ben o insanlara odaklandım hep…

“YOLCULUĞUMA DEVAM EDİYORUM”

Ben seyahatime devam ediyorum. Evet , eğitimli bir oyuncuyum…. İşim bu değil. Lakin insan vücuduna, yaratılışımıza hayranım… ve bana bahşedilen bu ikram ile elimden gelen en güzel formda yaşamayı ve bana âlâ geleni paylaşmayı kendime misyon edindim. Yıllar içinde benden vazgeçmeyip takip eden herkese teşekkür ederim… yaşa , yıla değil elimizde olanla en uygun ne yapabileceğimize odaklanmış durumdayım. Sen bugün benle isen…. Beni takip edip, vaktini bana verdiysen sana teşekkür ederim. Herşey çok daha hoş olacak…. İnan! Sonlarını zorla… hayat hoş.”

Annesi Sabiş Kuzuğlu, toplumsal meyadan kızı Irmak’a şu sözlerle takviye verdi: “O boş konuşanlar var ya! Popolarını kaldırıp o koltuktan öteki koltuğa bile oturacak gücü olmayanlar. Beden lisanını kullanamayan onlarca kelamda oyuncu var ortalıkta.”


teknoloji haberleri haberler haberler
Tema Tasarım | Osgaka.com