iPhone Kullanıcıları Xiaomi Ürünlerine Bayılıyor!

Xiaomi ürün ailesini genişletmeye devam ediyor. Şirket, akıllı telefondan tutunda su ısıtıcı, koşu bandı, çamaşır makinesi, diş fırçası ve hatta otomobile kadar pek çok farklı sektörde faaliyet gösteriyor. Bu nedenle ister Apple, isterseniz de Samsung kullanıcısı olun Xiaomi teknolojileri bir noktada mutlaka hayatınıza giriyor. Üstelik şirketin açıklamasına göre iPhone kullanıcıları, kelimenin tam anlamıyla “Xiaomi’den vazgeçemiyor”.

Apple Kullanıcılarının Yüzde 45’i 5’ten Fazla Xiaomi Ürünü Kullanıyor

Şirketin açıkladığı verilere g göre Apple kullanıcılarının yüzde 45’i Xiaomi ekosisteminin bir parçası ve en az beş adet akıllı ürün kullanıyor. Akıllı telefonları bir kenara bırakacak olursak, dünya üzerinde 655 milyon adet Xiaomi ürünü mevcut.

Xiaomi ürünleri

Her ner kadar Xiaomi ve Apple, akıllı telefon pazarında düşman olsa da Xiaomi kalan her pazarda mevcut. Ki bunu da birinci elden doğrulayabilirim. Örneğin ben de bir iPhone kullanıcısı olsam da evimde Xiaomi robot süpürge, akıllı su ısıtıcı ve tartı gibi ürünler mevcut.

Üstelik yeni bir ürün alacağımda ya da bozulan ürünlerimin yerine yenisini koyacağımda Xiaomi olması benim için bir avantaj. Çünkü Mi Home uygulaması sayesinde tüm akıllı cihazları tek bir uygulama üzerinden kontrol edebiliyorum.

Tüm bunlar bize Xiaomi’nin doğru bir yolda olduğunu ve iPhone ile rekabet etmekte olmasa da kalan her pazarda her markaya karşı ciddi bir rakip olduğunu gösteriyor.

Teknoloji Haberleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*