Heidi Klum ceketin içine bir şey giymedi, üstsüz tarzıyla çok konuşuldu

Ünlü müzisyen Tom Kaulitz ile dünya evine girdikten sonra modelliği bırakan Heidi Klum yıllara meydan okuyan görüntüsüyle dikkat çekiyor. Genç ve fit görünümünü koruyan dünyaca ünlü mankenin cesur giyim tarzı gündem oldu. Son olarak F1 yarışlarını izlemeye giden Heidi Klum’un neredeyse üstsüz tarzı dikkat çekti.

Victoria’s Secret’ın eski modellerinden Heidi Klum güzelliği kadar cesur giyim tarzıyla da dikkat çekiyor. 50 yaşındaki ünlü model, geçtiğimiz yıllarda müzisyen Tom Kaulitz ile dünya evine girmişti. Heidi Klum’un kendisinden 17 yaş küçük kocası Tom Kaulitz ile mutlu bir evlilik hayatı yaşadığı biliniyor.

HEİDİ KLUM’UN ÜSTSÜZ TARZI DİKKAT ÇEKTİ

Heidi Klum goes topless under a black leather jacket as she makes a very racy appearance at the Las Vegas Grand Prix

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Heidi Klum, yıllara meydan okuyan görünümü ile hayranlarını büyülemeye devam ediyor. Dünyaca ünlü model, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar dışında giyim tarzıyla da dikkat çekiyor. Instagram’da yaklaşık 12 milyon takipçisi bulunan Heidi Klum, bu sefer kıyafet seçimiyle gündem oldu.

Kocasıyla Formula 1 yarışlarını izlemeye giden Heidi Klum hayranlarının ağzını açıkta bırakacak bir giyim tarzı seçti. Heidi Klum’un üstsüz tarzını görenler gözlerine inanamadı. 50 yaşındaki model, siyah deri ceketinin altına hiçbir şey giymeden kamera karşısına geçti. Dünyaca ünlü modelin cesur giyim tarzı sosyal medya kullanıcılarının ilgisiyle karşılandı.

SİYAH İÇ ÇAMAŞIRI ÜZERİNE CEKET GİYDİ

Son dönemde sosyal medyada öne çıkan külot modasına uyan Heidi Klum üstsüz tarzı ve altına siyah bir iç çamaşırı giyerek hayranlarını şaşırttı. File çoraplı tarzıyla tüm bakışları üzerine toplayan Heidi Klum’un cesur giyim tarzı sosyal medyada çok konuşuldu.

Ünlü modelin hayranları Heidi Klum’un genç ve fit görüntüsünü öven yorumlarda bulundu. Heidi Klum’un üstsüz paylaşımı sosyal medya takipçilerinden de tam not aldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*