Garanti BBVA’dan dikkat çeken davet! Şimdi gidene yüzde 0 faiz ile 25 bin TL’ye kadar nakit desteği verilecek


Başta enflasyon artışı olmak üzere piyasaları direkt veyahut da dolaylı olarak etkileyen birçok gelişmenin etkisi ile değişen fiyat listeleri, tüketicilerin son dönemlerde gördükleri korkulu rüyaların konularını oluşturmaya başladı. Gıdadan barınmaya kadar birçok hizmet sektöründe rekor seviyelere ulaşmış olan fiyatlar sebebi ile ellerine geçen nakdi dakikalar içerisinde tüketen vatandaşlar, bu kapsamda yeni destek arayışlarına girdi.

Aylardır sabit maaşları ile zorlu ekonomik şartlara karşı direnmeye çalışan tüketicilerin destek arayışları devam ederken Garanti BBVA’dan sektöre bomba gibi düşen iki kampanya haberi geldi. ‘Taksitli nakit avans’ ve ‘Kredi’ başlıkları altında yeni kampanyalar geliştirmiş olduğunu belirten özel banka, ilgili destek ürünlerinin ayrıntılarını aktardı.

YÜZDE 0 FAİZ İLE 10 BİN TL’LİK KREDİ HİZMETİ

Hali hazırda müşterisi olan tüketiciler için kasım ayı kampanyalarını duyuran Garanti BBVA, son olarak potansiyel müşterilerine seslendi. Henüz Garanti BBVA’lı olmayan tüketicilere yüzde 0 faiz avantajı ile kredi desteği sunacağını belirten özel banka, ürününün 30 Kasım 2023 tarihine kadar geçerli olduğunu bildirdi.

Garanti BBVA’dan edinilen bilgilere göre bugünden itibaren 30 Kasım 2023 tarihine kadar Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirip ilk kez banka müşterisi olacak olanlara, 5 gün içerisinde yüzde 0 faiz ve 6 ay vade avantajı ile 10 bin TL’ye kadar kredi desteği verilecek.

TAKSİTLİ NAKİT AVANS LİMİTİ 15 BİN TL

Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden ilk kez banka müşterisi olan tüketicilere faizsiz kredi hizmetinin yanı sıra taksitli nakit avans desteğinin de verileceğini belirten özel banka, söz konusu ürünü için de son başvuru tarihinin 30 Kasım olduğunu bildirdi. Banka, müşteri olduktan sonra mobil uygulama üzerinden kredi kartı başvurusu yapan ve bankadan başvurusuna olumlu yanıt verilen her yeni müşteriye, yüzde 0 faiz ve 6 ay vade avantajı ile 15 bin TL’ye kadar avans desteğinin verileceğini ifade etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*