Enver Yıldırım Dilovası aday adayı oldu

31 Mart 2024 yerel seçimleri öncesine az bir zaman kala siyasetin de nabzı iyiden iyiye ısınmaya başlarken, aday adaylıkları da netleşmeye başladı. Enver Yıldırım Dilovası belediye başkanlığı için AK Parti’ye aday adaylığını sundu.

AK Parti’ye aday adaylığını sunan Enver Yıldırım “Hayatımın anlamlı kararını her zaman destek olan ailemle birlikte vermiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum” dedi. Dilovası’nı büyük bir aile olarak hep birlikte inşa edeceklerini ifade eden Yıldırım, “Dilovası’nı parlak geleceğe taşıyarak projeleri hayata geçirmek için sabırsızlanıyorum” ifadelerini kullandı.

“HEDEFİMİZ KALİTELİ HİZMET”

Enver Yıldırım yaptığı açıklamada, ”Dilovası bizim için sadece bir şehir değil. Büyüdüğüm, çocuklarımın geleceğe adım attığı büyük bir aile. Yaşadığım şehrin, huzurunu, geleceğini en refah seviyelerine çıkaracağım. Hedefimiz kaliteli hizmet. Vatandaşımızın daima yanında olarak sorun çözücü olacağız. Dilovası’nın her bir bireyinin kendisini en iyi şekilde geliştirebileceği ortamı oluşturmak en büyük hedefim ” diye açıkladı.

Hep birlikte daha güçlü yarınlara, geleceğe adımlar atacaklarını belirten Yıldırım, ”Bu süreçte diğer tüm aday adayı arkadaşlarımızla birlikte, dostane bir seçim atmosferi içinde çalışmayı diliyor, Dilovası için en hayırlı sonuçların elde edilmesini gönülden temenni ediyor ve tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

ENVER YILDIRIM KİMDİR?

Dilovası doğumlu Enver Yıldırım, ilkokul ve ortaokul eğitimimi Dilovası’nda tamamladı. Lise eğitimimi Kartal Özel Ahmet Şimşek Fen Lisesi Kolej’inde %85 burslu tamamlayan Yıldırım, Üniversite eğitimini Kocaeli Üniversitesi (KOU) ÇEKO Bölümü mezunu. İkinci üniversite eğitimini ise Kırgız Bigo Üniversitesi Siyasi Bilimler Fakültesinden tamamladı. Evli ve 3 çocuk babası.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*