Ana Sayfa Spor 8 Nisan 2022 24 Görüntüleme

Domenec Torrent: Bu takımda ışığı gördüm

Süper Lig’de kâbus üzere bir dönem geçiren Galatasaray, dünya devi Barcelona’ya iki maçta sahayı dar ederek Avrupa Ligi’ne veda etti.

Bu dönem Avrupa Ligi’nde 12 maça çıkan sarı kırmızılı kadro, bu maçlardaki tek mağlubiyetini 2-1’lik sonuçla Barcelona karşısında aldı.

Şampiyon Ligi olarak nitelendirilen kuvvetli kümede kendi bütçesinin katbekat üzerindeki Lazio (300 milyon euro), Marsilya (300 milyon euro) ve Lokomotiv Moskova (100 milyon euro) ekiplerini geride bırakan Cimbom, 650 milyon euroluk takım pahası olan Barcelona’ya da kök söktürdü.


“KARAKTER GÖSTERDİNİZ”

Maçtan sonra soyunma odasındaki mevt sessizliğini gören Domenec Torrent oyuncularına “Kaldırın başınızı!” diye seslendi.

Kendileriyle gurur duyduğunu söyleyen Katalan çalıştırıcı “Sonuçta karşımızda Barcelona vardı. Siz iki maçta da gücünüzü gösterdiniz. Dünyanın en yeterli kadrolarından birini eleyebilirdik. Bu devirde gösterdiğiniz karakter, çaba ileride yapacaklarımız açısından beni umutlandırdı. Ekipteki o ruhu ve ışığı gördüm. Hoş günler bizi bekliyor. Artık lige odaklanıp en düzgün sonuçlarla dönemi bitirmeliyiz. dedi.


teknoloji haberleri haberler haberler
Tema Tasarım | Osgaka.com