Derya Uluğ’un bikinili Dubai pozları herkesi lal etti! Mankenim diyen resmen utandı! “Bu güzellik ne?”

Bu yazı oldukça yoğun geçiren isimlerden biri olmasıyla dikkat çeken Derya Uluğ, neredeyse hemen hemen her gün sahneye çıkarak, enerjisiyle herkesi kendisine hayran bırakmayı başarmıştı. Konserlerindeki performansıyla bir hayli beğenilen Derya Uluğ, yaz boyunca konserler vermesi nedeniyle doğru dürüst tatil de yapamadı. Yazın son ermesiyle birlikte rahat bir nefes aldığı görülen Derya Uluğ, kendisini hemen tatile attı. Yazın tadını ancak çıkarmaya başlamış olan Derya Uluğ, bikinili karelerini paylaşarak, Instagram’ın gündemine oturdu.

Tatilini çalışarak geçiren Derya Uluğ, Türkiye’de kış gelmesine karşın hala güneşi devam eden Dubai’de tatil yapmaya başladı. Yazı henüz yeni açtı da denilebilecek olan Derya Uluğ, çıktığı tatilden karelerini paylaştı. Tatil kareleri ile sosyal medya takipçilerinin tüm dikkatini üzerine çeken Derya Uluğ’un vermiş olduğu iddialı pozlar, sosyal medyanın gündemini bir anda ele geçirdi. Oldukça cüretkar bulunan bu pozlara çok sayıda yorum da geldi. İşte Derya Uluğ’un çok konuşulan o pozları…

DERYA ULUĞ, YAZA YENİ GİRDİ

Tatili henüz başlamış olan Derya Uluğ, yaz aylarında vermiş olduğu 60 konserin ardından soluğu sevgilisi Asil Gök ile birlikte Dubai’de aldı. Dubai’de güneşin tadını çıkarmaya başlamış olan Derya Uluğ, tatilinden ilk kareleri de paylaştı. Bikinili ve pareolu bir şekilde kamera karşısına geçen Derya Uluğ, vermiş olduğu tatil pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşmış olduğu bu kareler ‘Be tourist’ notunu düşen Derya Uluğ’a gelen yorumlar ise bir hayli dikkat çekti.

SOSYAL MEDYA, FİZİĞİNİ ÖVDÜ

Bacaklarını ve fit görüntüsünü ortaya çıkan kareleri peş peşe Instagram takipçilerinin beğenisine sunan Derya Uluğ, yapmış olduğu paylaşım ile sosyal medyanın dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Bir hayli beğeni toplayan Derya Uluğ, sosyal medyadan övgü dolu yorumlar aldı. Özellikte fit görüntüsü ile övgüler alan Derya Uluğ’a sosyal medya takipçileri; ‘Bu güzellik ne?’, ‘Fiziğin harika’, ‘Harika görünüyorsun’ gibi yorumlar yaptı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*