Ana Sayfa Yaşam 18 Nisan 2022 22 Görüntüleme

Çorum’da, büyük aşklarını hayallerindeki düğünle taçlandırdılar

Çorum’un İskilip ilçesinde yaşayan 110 santimetre uzunluğundaki Mehmet Semerci ve Ankara’da yaşayan Zübeyde Necaf, yakınlarının tanıştırması sonrasında nişanlandı.

Semerci ve Necaf’ın kurduğu düğün hayali için, Çorum’da seferber olundu.

Çorum Belediye Lideri Dr. Halil İbrahim Aşgın, İskilip Kaymakamı Muharrem Eligül, İskilip Belediye Lideri Ali Sülük ve iş adamı Halil Çördük’ün takviyeleriyle çiftin düğünü Çorum Atatürk Orman Çiftliği içerisinde bulunan İskilip Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Renkli imgelerin yaşandığı düğün merasiminde, Semerci davulcu meslektaşları ile gösteriler yaptı.

“DEĞERLİ BİR EVLADIMIZ”

Davetliler eğlenceli anlar yaşarken, dünyaevine giren çift büyük memnunluk yaşadı.

Genç çifti yalnız bırakmayan İskilip Belediye Lideri Ali Sülük, bir ömür uzunluğu memnunluk dileyerek, “Mehmet bizim için bedelli bir evladımız. Gelin hanımımız da bundan sonra bizim bir evladımız. Ben çiftimize ömür uzunluğu mutluluklar diliyorum. Bu hoş günde her iki evladımızı yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür ediyorum.” dedi.

DÜĞÜN HAYALLERİ GERÇEK OLDU

Yapılan takviyelerle düğün hayallerini gerçekleştirdiklerini söyleyen Mehmet Semerci ise, eşi ile amcasının vesilesi ile tanıştıklarını belirterek, “Tanıştıktan sonra nişan yaptık. Bugün de düğünümüzü yapıyoruz. Bu süreçte benden takviyelerini esirgemeyen Çorum Belediye Lideri Dr. Halil İbrahim Aşgın, İskilip Kaymakamı Muharrem Eligül, Belediye Lideri Ali Sülük ve iş insanı Halil Çördük’e teşekkür ederim.” diye konuştu.

teknoloji haberleri haberler haberler
Tema Tasarım | Osgaka.com