Ana Sayfa Gündem 21 Nisan 2022 20 Görüntüleme

Bolu’da kulağı kesilen genç, konuşma bozukluğu yaşıyor

Bolu’da yaşayan Uğur Akayoğlu isimli genç, akşam saatlerinde dışarıdayken yanına gelen yabancı asıllı 4 kişi, kendisinden sigara istedi.

İstedikleri sigarayı vermeyen Akayoğlu ile yabancı asıllı şahıslar ortasında arbede yaşandı.

SİGARA VERMEYİNCE, BIÇAKLA KULAĞINI KESTİ

Akayoğlu’nu darbeden şahıslardan Muhyeddin Elmuhammed, yanında bulunan bıçakla gencin kulağını kesti.

Büyük endişe yaşayan Akayoğlu, olay sonrası yaşadığı travma sebebiyle konuşma bozukluğu yaşamaya başladı.

Konuşma bozukluğunu gidermek için tedavi gören Akayoğlu, olay gününün sonrasında karakolda tespit ettiği Muhyeddin Elmuhammed’den şikayetçi oldu.

“ŞİKAYETÇİ OLAN KİŞİYİ BİRİNCİ KERE GÖRÜYORUM”

Bolu 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde, “gece vakti silahla yağma” suçlamasıyla tutuksuz yargılanan Irak asıllı Muhyeddin Elmuhammed, üzerine atılı suçlamayı kabul etmeyerek, “Ben tavuk işletmesinde çalışıyorum. Geceleri çalışır sabahları yatan şahısım. Benden şikayetçi olan kişiyi de birinci kere duruşmada görüyorum. Birebir mahallede oturduğumuzu bile bilmiyordum. Hatasızım beraatımı istiyorum.” dedi.

“KORKU YÜZÜNDEN KEKEME KALDIM”

Olay günü yaşadıklarını anlatan ve sıhhatinin bozulduğunu tabir eden Uğur Akayoğlu, “Sanık olay akşamı yanında 3-4 arkadaşı ile yanıma geldiler. Benden bir şey istediler fakat ne istediklerini o an anlayamadım. Sonradan sigara isteğini anladım ve vermeyince cebinden bıçak çıkartarak sağ kulağımın art kısmından kesti. Kanlar akmaya başladı. Çok korktum. Bu dehşet yüzünden olaydan sonra kekeme kaldım. Sıhhatim gitti. Olay sonrası sanık ve arkadaşları olay yerinden kaçtılar. Sonra karakolda bu kişiyi teşhis ettim. Olay günü de saçları arttan bağlanmıştı. Burada yeniden saçları bağlı. Kendisinden şikayetçiyim.” biçiminde konuştu.

Duruşma eksik evrakların tamamlanması için ileri bir tarihe ertelendi.

Etiketler:
teknoloji haberleri haberler haberler
Tema Tasarım | Osgaka.com