Ana Sayfa Gündem 20 Mart 2022 21 Görüntüleme

Aydın’da silahlı kavga: 3 yaralı

Aydın’da Değirmendere Mahallesi Ahmet Pınar Caddesi üzerindeki bir yerde saat 01.00 sıralarında, İzmir’in Gümüşpala ilçesinden Kuşadası’na gezmeye geldiği belirtilen 4 kişi arabayla Ahmet Pınar Caddesi’ne girdi.

ÖNLERİNİ KESTİLER

Toprakta araçlarıyla ilerleyen gençler argümana nazaran yanlış gittiklerini düşünüp geri dönmek istediler. Bu sırada plakası belirli olmayan gri bir araba, geri dönüş yapmak isteyen aracın önünü kestiği ve arabadan inen bireylerin “Ne arıyorsunuz burada” dediği ileri sürüldü.

Kısa müddetli tartışma bir anda silahlı arbedeye dönüştü. Önünü kestikleri otomobile kurşun yağdıran magandalar olay yerinden kaçtı.


3 KİŞİ YARALANDI

Etraf sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda ambulans ve polis grubu sevk edildi. Olayda bir kişinin omzundan, bir kişinin kalçasından ve bir kişinin de ayağından yaralandığı öğrenildi.

Ambulansa bindirilen E.Ş, Ç.K. ve Y.K. Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralıların hayati tehlikesi bulunmazken polis olayla ilgili soruşturma başlattı.


teknoloji haberleri haberler haberler
Tema Tasarım | Osgaka.com