Ana Sayfa Gündem 23 Mayıs 2022 17 Görüntüleme

Aydın’da büyükbaş hayvandan darbe alan veteriner hastaneye kaldırıldı

Aydın Vilayet Tarım ve Orman Müdürlüğü koordinesinde vilayet genelinde hayvanlardaki hastalıkların önlenmesi ismine aşılama çalışmaları aralıksız devam ederken, çalışmalar esnasında bahtsız bir olay yaşandı.

AŞILAMA SIRASINDA HAYVANDAN DARBE ALDI

Sultanhisar’daki bir hayvan çiftliğinde şap ve LSD aşılama çalışmaları yapan Sultanhisar İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü işçisi Veteriner Doktor Ali Sarı, büyükbaş hayvandan aldığı darbe sonucu yaralandı.

HASTANEDE MÜŞAHEDE ALTINDA

Yaşanan bahtsız olayın akabinde yaralanan Sarı, Nazilli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanedeki denetimlerinin akabinde Veteriner Tabip Sarı, tedavisi yapılarak müşahede altına alındı.

“MESAİ ARKADAŞIMIZA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ SUNARIZ”

Olay üzerine toplumsal medya hesabından paylaşım yapan Aydın Vilayet Tarım ve Orman Müdürlüğü, Sarı’ya geçmiş olsun iletisi yayınladı.

Müdürlüğün paylaşımında, “Sultanhisar İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü çalışanımız Veteriner Doktor Ali Sarı, şap ve LSD aşılama çalışması sırasında büyükbaş bir hayvandan aldığı darbe sonucu yaralanmıştır. Nazilli Devlet Hastanesi’nde müşahede altına alınan ve tedavisi yapılan mesai arkadaşımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.” tabirlerine yer verildi.

teknoloji haberleri haberler haberler
Tema Tasarım | Osgaka.com