Ayça Ayşin Turan’dan yeni proje haberi! Partneri belli oldu, ikili yan yana gören hemen yakıştırdı! Meğer…

Yer aldığı yapımlarla adından sıkça söz ettirene kadın oyunculardan biri haline dönüşen Ayça Ayşin Turan, yeni bir proje için hazırlıkların startını verdi. Bir hayli dikkat çeken bir yapım ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Ayça Ayşin Turan’ın yeni yapımında nasıl bir karaktere bürüneceği merak konusu iken; ünlü oyuncuya yapımda eşlik edecek olan partneriyle ilgili belirsizlik bugüne kadar sürüyordu. Bugün Ayça Ayşin Turan’ın yeni yapımdaki partneri belli oldu.

Son zamanlarda peş peşe birçok yapımda yer almış olan ünlü oyuncu Ayça Ayşin Turan, ekran mesaisi devam ederken; bir yandan da yeni bir sinema filmi için sete girmeye hazırlanmaya başladı. Adı ‘Sevmek Yüzünden’ olacak olan sinema filminin başrolünü kapan Ayça Ayşin Turan’ın partnerine ilişkin belirsizlik de son buldu. Ayça Ayşin Turan’a eşlik edecek olan isim, net bir biçimde ortaya çıkarken; filme dair detaylar da belli olmaya başladı. İşte Ayça Ayşin Turan’ın yeni partneri…

AYÇA AYŞİN TURAN, YENİ BİR FİLMLE GELİYOR

Ayça Ayşin Turan’ın yeni filmine ilişkin detaylar, Gazeteci Birsen Altuntaş’tan geldi. Birsen Altuntaş’ın haberine göre; senaryosu ve yönetmenliğini Ahmet Kapucu’nun üstlendiği Sevmek Yüzünden adlı film, sete girmek için geri sayıma başladı. Seyirci karşısına Sky Film, PRT Film ve 2518 Film yapım şirketlerinin ortaklığında çıkacak olan Ayça Ayşin Turan’ın yeni filminin yapımcılığını üstlenen isimler ise Emre Oskay, Fatih Ay ve Ahmet Kapucu oldu. Filme dair detaylar her geçen gün daha çok ortaya çıkmaya başlamışken; Ayça Ayşin Turan’a partnerlik edecek olan isim de netleşti.

AYÇA AYŞİN TURAN’IN PARTNERİ BELLİ OLDU

Romantik komedi türünde bir film ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Ayça Ayşin Turan’ın yeni filminin Kıbrıs’ta çekileceği kesinleşti. Seyirci karşısına bu kez ‘İdil’ olarak çıkacak olan Ayça Ayşin Turan’ın partneri ise yer aldığı Menajerimi Ara ve Oğlum gibi dizilerdeki performansı ile çok beğenilen Serhat Teoman oldu. Yakışıklı oyuncunun yeni filmde seyirci karşısına ‘Ömer’ olarak çıkacağı öğrenildi.  Kadroda yer alacağı kesinleşen Ali Gözüşirin’in ‘Kerem’ rolüne hayat vereceği konuşulurken; Ali Yoğurtçuoğlu’nun ise, ‘Yiğit’ karakterleriyle yer alacağı da netleşti. Yılın gelinliğini tasarlamak için çabalayan İdil’in bir anda kendini söz konusu düğüne engel olma mücadelesinin içinde bulacağı Sevmek Yüzünden filminden genç kadının geçmişiyle hesaplaşması konu alınacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*