Araç sahiplerine müjde İş Bankası’ndan! Akaryakıtta 100 TL indirim fırsatı


Türkiye’de milyonlarca araç sahibini yakından ilgilendiren bir kampanya başladı. Son dönemde giderek artan akaryakıt fiyatları, araç sahiplerinin canını sıkmaya devam ediyor. Daha ekonomik ulaşım yapabilmek için bankaların akaryakıt kampanyalarını takip edenlere müjdeli haber geldi.

Milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Türkiye İş Bankası, yeni akaryakıt kampanyasını duyurdu. Bankanın resmi web sitesinden yapılan duyuruya göre İşCep Aracım mobil uygulamasına kayıt olanlar 100 TL akaryakıt indiriminden yararlanabilecek. Bankanın 100 TL bedava akaryakıt kampanyasına katılım şartları belli oldu.

İŞ BANKASI’NDAN 100 TL AKARYAKIT İNDİRİMİ

İş Bankası’nın kullanıma sunduğu İşCep Aracım uygulaması büyük ilgi görüyor. Bu uygulamaya kayıt olan müşteriler, araçlarına özel hizmetlerden ve kampanyalardan yararlanabiliyor. Örneğin araç sigorta yenileme tarihi, araç muayene günü, servis bakımı ve lastik değişimi gibi önemli günler kayıt altına alınıyor.

Araçla ilgili bakım günlerini takvime kaydetme imkanı sunan İşCep Aracım uygulaması giderek popüler olmaya başladı. Bankanın yeni kampanyası bu uygulamaya aracının plakasını kayıt edenleri ilgilendiriyor. Bu kapsamda 16 Kasım – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında İşCep Aracım uygulamasına kayıt olanlar bedava akaryakıt fırsatından yararlanacak.

KAMPANYA KAPSAMINDAKİ KREDİ KARTLARI

İş Bankası resmi internet sitesindeki duyuruya göre İşCep Aracım’a plakasını kaydeden müşterilere akaryakıtta 100 TL indirim avantajı sunulacak. Bu müşteriler, İş Bankası kredi kartı ile yılsonuna kadar 1.250 TL ve üzeri ilk akaryakıt alışverişinde 100 TL indirim kazanacak. Kampanya koşullarına göre bir müşteri, indirimden sadece bir kez yararlanabilecek.

Kampanya kapsamında verilen akaryakıt indirimi, tek seferde 1.250 TL ve üzeri ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerine düşmesiyle kredi kartına yansıtılacak. İşCep Aracım menüsüne 3. kişiye ait araç eklenirse, araç plakası ekleyen müşteri kampanyaya katılım sağlamış olacak. İş Bankası 100 TL akaryakıt indirimi kampanyasına dahil olan işlemler İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları olarak belirlendi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*