Ana Sayfa Gündem 2 Mayıs 2022 17 Görüntüleme

Adana’da husumetliler arasında silahlı kavga

Ankara’nın merkez Çukurova ilçesi Güzelyalı Mahallesi’nde bulunan Ahmet O., yanındaki arkadaşı Atakan A. ile birlikte alacak-verecek sorunu yüzünden husumetli olduğu Fazilet K.’nın meskeninin önüne geldi.

İkili, telefonla aradıkları Fazilet K.’yı konuşmak için dışarıya çağırdı.Husumet nedeniyle sokakta tartışmaya başlayan taraflar, hengame etmeye başladı.

HUSUMETLİLER BİRBİRİNE SİLAHLA ATEŞ AÇTI

Arbede sesleri üzerine dışarıya çıkan baba İlhami K. ve kardeşi Emre K. da olaya karışınca arbede büyüdü. İki küme, birbirlerine tabancalarla ateş açtı.

4 YARALI HASTANEYE KALDIRILDI

Çıkan çatışmada Fazilet K., kardeşi Emre K., babası İlhami K. ile husumetlisi Ahmet O., bedenlerinin çeşitli yerlerinden vurularak yaralandı.

Ahmet O., yanındaki arkadaşı tarafından araba ile Çukurova Devlet Hastanesi’ne, baba ve iki oğlu ise olay yerine çağrılan ambulans ise kentteki çeşitli hastanelere kaldırıldı.

Olay yerinde inceleme yapan polis, kurusıkıdan bozma tabanca, 3 adet şarjör ve onlarca boş tabanca kovanı buldu. Tabanca, şarjör ve boş kovanlar, kriminal inceleme için emniyete götürüldü.

Polis, olayla ilgili soruşturmaya devam ediyor.

teknoloji haberleri haberler haberler
Tema Tasarım | Osgaka.com